FRYZJERZY DZIECIOM - KADUS GRAMY RAZEM Z ORKIESTRA 

ZEBRALIŚMY W SALONIE 

1000 zł

A w całej Polsce w ramach Akcji FRYZJERZY DZIECIOM: 156809zł

RELACJA Z FINAŁU 14 STYCZNIA 2007  

Zobacz Galerię z Dnia Finału

Oto krótka relacja z dnia finału jaki odbył się w naszym Salonie:

KOSMICZNY FINAŁ – A TO BARDZO DOBRE STWIERDZENIE!!!

Dla naszego salonu tak ponieważ jesteśmy z wami już trzeci rok i jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy taką możliwość Grać Razem z Orkiestrą. Jest to dla Nas szczególna chwila ponieważ uczestniczymy w Akcji „Fryzjerzy Dzieciom”, a ja właścicielka Studia ZUZANN równo za miesiąc 14 lutego spodziewam się dziecka i cieszę się że dałam radę!!!!!!

>>    14 stycznia 2007 - godz. 9:00

W Salonie stawili się wszyscy fryzjerzy biorący udział w Akcji Fryzjerzy Dzieciom: Kadus – Gramy Razem z Orkiestrą czyli: Anna Rusin-Hajduk, Anna Pończocha, Marta Konefał i Katarzyna Halewicz. Finał czas zaczynać. W Oleśnicy jesteśmy jako pierwsi. Wiatr 8 w skali Boforta, ale słońce nie śmiale wychyla się zza chmur, tak aby dodać nam swoimi promieniami dużo sił w pracy

>>    14 stycznia 2007 – godz. 9:01

W drzwiach Salonu pojawia się: Sklep u KYRCZA z Oleśnicy, a wraz z nią rewelacyjny tort bardzo duży i przepięknie wyglądający. Wszyscy w Salonie zastanawialiśmy się kto go zje, trzeba by było ze 100 osób aby się z nim zmierzyć.

>>    14 stycznia 2007 - godz. 10:00

W próg Salonu wchodzi pierwsza klientka, która rozpoczyna ten ciężki i pełen przeżyć dzień, dzień życzliwości, miłości i przyjaźni naszych klientów dla wszystkich dzieci, dla których w tym dniu Orkiestra grała.

>>    14 stycznia 2007 - godz. ........

A potem usługi fryzjerskie płynęły szerokim strumieniem prosto do puszki XIV Finału. Fryzjerzy pracowali z pasją, klienci przybywali do nas z odległych miejscowości, aż Salon w pewnym momencie się zakorkował, klientów i przyjaciół Salonu było więcej niż mógł w stanie pomieścić.

W pewnym momencie wszyscy wstrzymali oddech, w drzwiach salonu pojawia się Policja a wraz z nią oleśnicki policyjny kangur, który zrobił prawdziwą furorę wśród dzieci. Każde z nich chciało mieć z nim pamiątkowe zdjęcie.

Dzień finału minął  bardzo szybko, salon odwiedziło ponad 50 osób, a z usług skorzystało około 20.

Aż wreszcie nastąpiła ta długo oczekiwana chwila na która czekali klienci naszego salonu, czyli otwarcie puszki, które odbyło się przy obecności mężów zaufania.

A w niej znajdowała się kwota : 660 zł

Rewelacja!!!!!!!!!!!!

W porównaniu do XIII finału zebraliśmy więcej, a to dzięki życzliwości naszych klientów i przyjaciół salonu. Wielkie dzięki za wasze wsparcie w tej wielkiej akcji jaką jest pomoc dzieciom.

Wszystkim Naszym Klientom i Przyjaciołom Salonu dziękujemy.

>>    14 stycznia 2007 - godz. 18:00

W Salonie to już koniec ale w tym dniu to nie wszystko, my nie przestajemy grać, przecież to młoda godzina, zmieniamy tylko miejsce i udajemy się do Sali Widowiskowo-Kinowej MOKiS w Oleśnicy, gdzie o ma odbyć się licytacja przedmiotów podarowanych przez Oleśniczan. W tym wydarzeniu Studio ZUZANN ma też swój udział, ponieważ przekazało na licytację aż 6 kompletów przedmiotów do zlicytowania na rzecz WOŚP:

1.       Koszulka z XV Finału  + plakat Fryzjerzy Dzieciom– uzyskano kwotę: 70zł

2.       Zegarki Kadus – uzyskano kwotę: 140zł 

3.       Kubki termiczne na kawę i herbatę do samochodu - uzyskano kwotę: 130zł

Czyli razem uzyskano kwotę: 340zł

Rewelacyjny wynik!!!!!!

Podsumowując wynik całej Akcji Fryzjerzy Dzieciom: Kadus gramy razem z Orkiestrą:

-          w salonie:660 zł

-          z licytacji: 340 zł

RAZEM: 1000 zł

Przez wszystkie trzy Finały uzbieraliśmy i przekazaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy blisko 4000zł.

           Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się na XVI Finale WOŚP i życzę wielu sukcesów.

Widzimy się w roku 2008 na XVI Finale.

Sie Ma!!!!

Anna Rusin-Hajduk

Studio Fryzjerskie ZUZANN