`

TRENDY FRYZJERSKIE

 

 

W tym dziale będą umieszczone najnowsze trendy fryzjerskie i propozycje wykonane przez stylistów marki Kadus i Studia ZUZANN


NOWA KOLEKCJA KADUS - EVIDENS 2008

Chęć tworzenia kieruje nas ku nowym, wyraźnie sprecyzowanym formom i kolorom.

Kształt i barwa powstających fryzur wyznaczają nowy kierunek.

Gra kolorów podkreśla indywidualny charakter.

To jest przestrzeń naszej kreatywności.

Warto się inspirować!!!!

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

EVIDENS - Opis Kolekcji Kadus


NOWA KOLEKCJA KADUS - RETROSPEKCJA 2008

Lata 20. ... klasycyzm... różnorodność form... miasto... sport... film... maszyny... rozwój... nowoczesność... ewolucja... definiowanie własnej tożsamości... poszukiwanie indywidualnego stylu... geometryczne formy... odpowiedź na pytanie czym jest piękno... sztuka... - retrospekcja. 

Na sezon wiosenno-letni styliści marki Kadus - Paweł Kamiński i Tomasz Bronowicki, przygotowali niezwykłą kolekcję fryzur, inspirowaną klasyką lat 20. Autorzy skupili się na nowych, kreatywnych rozwiązaniach, czerpiąc z przeszłości to, co najlepsze. Retrospekcja przedstawia najmodniejsze propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Klasyczne lata 20. we współczesnym wydaniu są pełne różnorodności, innowacyjności i geometrycznych form. Zdecydowane linie cięć powstały w oparciu o symetryczne podziały pasm włosów, czego efektem są np. nowoczesne, asymetryczne grzywki. Kolekcja Retrospekcja to propozycje strzyżeń i koloryzacji (dla pań) włosów krótkich.

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

RETROSPEKCJA - Opis Kolekcji Kadus


NOWA KOLEKCJA KADUS - OSCYLACJA 2007

Bogactwo form zdaje się nie mieć granic. Otwiera niezmierzone pola wyobraźni. Oscylując miedzy trendami a normami poszerzamy przestrzeń twórczego działania. Obszar który jest naszym nowym doświadczeniem.

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

OSCYLACJA - Opis Kolekcji Kadus


WYBIERAMY BLOND - Kolekcja Black & White

 

MODA FRYZJERSKA PEWNA PRZECIWIEŃSTW

Absolutnie bezkompromisowo i w absolutnej zgodzie ze stylem: czerń i biel są kolorami na czasie!.             Nowy wygląd żyje ostrymi kontrastami i koncentruje się na szlachetnej bazie, jaka są czerń i biel.

Ale dopiero trzeci kolor w tym związku czyni nowy styl Black & White perfekcyjnym. Tym kolorem jest blond! Wykreuj pasujący Twoim Klientkom styl fryzury, zgodny z najbardziej faworyzowanym trendem mody, wykorzystując nowe odcienie Fervidol Brilliant i Selecta Premium

Opis Techniki Black & White

Zdjęcia: Kadus

FASCYNUJĄCY VINTAGE - COLOR- STYLING


 

MODA FRYZJERSKA PEWNA PRZECIWIEŃSTW

Fryzura jest tym elementem, który uszlachetnia całość. 

W dziedzinach : farbowanie, koloryzacja płukanką i styling Kadus oferuje każdemu styliście, czującemu puls Vintagej idealną możliwość artystycznego i fachowego tworzenia nieskończenie różnych kreacji. 

Pierwszorzędna rolę odgrywają tutaj nowe kolory SELECTA PREMIUM i FERVIDOL BRILLIANT wraz z nowymi technikami farbowania i pasemkowania. X-CHROME - tak się nazywa nowe serum nabłyszczające z serii SLALOM - nada fryzurze wykończenie będące ukoronowaniem modnego stylu VINTAGE.

Opis Techniki Vintage-Color-Styling

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus


NOWA KOLEKCJA KADUS - BALANS 2005


 

Minął wiek sprzeczności i niepokojów, stulecie przepełnione rewolucyjnymi odkryciami w rozmaitych dziedzinach życia. Wyjątkowość tych przemian wyjątkowo zarysowuje się w modzie i technikach fryzjerskich. Wydarzenia minionych dekad wyrastają do miary ikon stają niekończącym się źródłem inspiracji..

Balansujemy na krawędzi minionego stulecia, podkreślając najbardziej charakterystyczne elementy minionych dekad. Poszukiwania nasze zatrzymują się na brylantowym połysku włosów, zakłóconym równie subtelnym blaskiem różniących się barw. Geometria cięcia podkreślana lekkością form ukazuje indywidualne cechy naturalnego piękna..

Opis Nowej Kolekcji Kadus - BALANS 2005

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

 


COLOR, FASHION AND THE CITY - NOWE ODCIENIE SELECTA PREMIUM


 

Pozwól się zaprosić na przechadzkę pełną wrażeń po ulubionej metropolii mody  i zainspirować się trzem nowym, harmonijnym kolorom farby do włosów Selecta Premium

Który jest z Państwa faworytem Mokka, Cappuccino czy Amaretto?.

Proszę spróbować wszystkich trzech naraz!. Gwarantujemy, że ich "dobremu smakowi" nie będzie można się oprzeć. 

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

 


POLARITY 2005


 

Propozycje stylistów marki Kadus przygotowane na rok 2005. 

Opis Nowej Kolekcji Kadus - POLARITY 2005

 

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus