PROFESJONALNE KOSMETYKI

MARKI KEMON

 

 

 

 

Połączmy naturalne bogactwo Umbrii, zielonej krainy, którą boso przemierzał św. Franciszek i lata wytężonej pracy naukowców w nowoczesnych laboratoriach, gorący temperament mieszkańców słonecznej Italii z doświadczeniem najlepszych włoskich stylistów, rosnące potrzeby współczesnego człowieka i beztroską radość włoskiej Dolce Vita. To właśnie jest KEMON – natura i nauka, tradycja i nowoczesność, elegancja i prostota zarazem.

Historia Firmy sięga roku 1959, kiedy to małżonkowie Partenio i Amelia Nocentini otworzyli swój pierwszy zakład, w którym produkowano kosmetyki fryzjerskie do profesjonalnego użytku w salonach. Dzisiaj KEMON, wciąż pozostając firmą rodzinną, produkuje setki produktów spełniających wszelkie oczekiwania fryzjerów i ich klientów.

KEMON to NaYo – Koloryzacja Nowoczesnej Kobiety, Actyva – specjalistyczna linia pielęgnacyjna dla pięknych włosów i zdrowej skóry głowy, to Hair Manya oraz And, dwie linie stylizacyjne, z którymi kreacja nie zna granic, to także koloryzacje w jakości Performance HD.

KEMON to również wysoka jakość partnerskiej współpracy z salonami fryzjerskimi. Zapewniając swoim Partnerom bezpieczeństwo i stabilność prowadzenia biznesu, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem, wskazując im nowe możliwości rozwoju, KEMON tworzy głębokie, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje, w których słowa przyjaźń, zrozumienie i wsparcie, mają swoje uzasadnienie.

KEMON jest esencją włoskiej stylizacji, połączonej z szacunkiem dla piękna, sztuki i wartości.Piękno uratuje świat – pisał Fiodor Dostojewski, i te słowa obrał KEMON za swoją dewizę

Rozpoczynamy od PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI

Actyva - Subtelne połączenie nauki piękna

Więcej na stronie firmy KEMON

Każda kobieta to zna: są "dni dobrych włosów", kiedy włosy już z samego rana są pełne blasku, promieniujące i sprężyste. I dni "złych włosów", gdy włosy są tępe, matowe, suche, bez połysku.
 
Specjalistyczna pielęgnacja we włoskim stylu zapewnia piękne włosy, zdrową skórę głowy i znakomite samopoczucie klienta. Kemon Actyva oddaje włoski styl na świecie: styl, który odzwierciedla wyjątkowe wartości. Firma Kemon od 1978 roku nieprzerwanie wspiera stylistów w rozwoju zawodowym i doskonaleniu metod pielęgnacji włosów. Seria Actyva to elegancja i prostota osiągana poprzez harmonię form, czyste, proste barwy, miękkość opakowań i oznaczenia kolorystyczne ułatwiające ustalenie rezultatu. Kemon zapewnia indywidualnie dopasowane rozwiązania dla wszelkich POTRZEB włosów oraz niezawodne rezultaty. Technologicznie zaawansowane surowce w naukowo opracowanym zestawieniu ze składnikami naturalnymi stanowią podstawę kosmetyków Kemon z serii Actyva. W ramach serii można wyróżnić podserie: NUTRIZIONE, COLORE BRILLANTE, NUOVA FIBRA, LINFA SOLARE oraz P FACTOR

Życzymy dnia dobrych włosów!

Widoczne efekty pielęgnacji, fascynujące piękno i wymarzony połysk włosów - to rezultaty.

Następnym etapem jest KOLORYZACJA

Performance HD, NaYo, Liding, Yo Coloring

Więcej na stronie firmy KEMON

NaYo to najnowsza usługa koloryzacji Kemon, dzięki której zabieg ten stanie się dla klientów przyjemną kuracją upiększającą. Farba NaYo to pewność doskonałych rezultatów oraz wyjątkowo łagodnej pielęgnacji.

Co wyróżnia farbę NaYo Kemon?

  • Kremowa, aksamitna konsystencja NIEZAWIERAJĄCEJ AMONIAKU i całkowicie BEZWONNNEJ farby gwarantuje klientom maksymalny komfort podczas aplikacji i całego czasu reakcji

  • 76 dających się mieszać między sobą odcieni podzielo – nych na 18 grup kolorystycznych zaspokoi każde życzenie kolorystyczne klientki

  • Farba pozbawiona jest PPD, daje możliwość rozjaśnienia o ponad 4 tony oraz w 100% kryje siwe włosy

  • Dzięki NaYo usługa koloryzacji staje się dla klientów okazją do niedrażniącej pielęgnacji włosów i ich odżywienia przy równoczesnej ochronie struktury włókien

Naturalne składniki i nowoczesna technologia:

Unikalny kompleks NaYo oparty na naturalnych składnikach organicznych. W skład produktu wchodzą:

  • NAGIETEK: Wpływa łagodząco i kojąco

  • WYCIĄG Z JOGURTU: Chroni włókno włosa

  • LEN: Nadaje połysk i jedwabistość

Kolejny to TRWAŁA ONDULACJA

UNAMY SYSTEM

Więcej na stronie firmy KEMON

Kemon Unamy to kompleksowy i bezpieczny system, który tworzy miękkie fale, mocne loki i perfekcyjną gładkość bez żadnych kędziorków, dzięki czemu umożliwia każdemu fryzjerowi nadawanie dowolnych kształtów włosom swoich klientek. Dzięki dwóm różnym technolo- giom System Unamy pozwala na uzyskanie krótkotrwałych i trwałych rezultatów.

Unamy System to zintegrowany system wychodzący naprzeciw różnorakim potrzebom rynkowym, pozwalający na zrealizowanie w salonie wielu różnych usług:

Usługa półtrwałej ondulacji za pomocą Unamy Texture
Jednofazowy produkt bez neutralizatora umożliwia stworzenie naturalnej ondulacji utrzymującej się przez około 8-10 tygodni.

Usługa ondulacji trwałej za pomocą Unamy Wave
Tworzy trwałe loki o mocnej strukturze. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju Silk Complex, na bazie protein z jedwabiu, odbudowuje i odżywia włosy, przywracając im siłę, sprężystość, miękkość oraz połysk.

Usługa półtrwałego prostowania za pomocą Unamy Thermo Straight
Umożliwia uzyskanie perfekcyjnej gładkości utrzymującej się przez 10-12 tygodni. Włosy mają zdrowy wygląd, są gęste i głęboko odżywione.

Usługa trwałego prostowania za pomocą Unamy Liss
Umożliwia uzyskanie perfekcyjnie gładkich włosów na stałe. Wysoko odżywczy kompleks protein zbożowych nadaje włosom połysk, jedwabistość i siłę. Unamy Liss umożliwia zrealizowanie w salonie dwóch usług: usługi trwałego prostowania na ciepło, w celu uzyskania gładkich, zdrowych i gęstych włosów na stałe, oraz usługi trwałego prostowania włosów na zimno, umożliwiającej kontrolę i zmniejszenie objętości.

I przechodzimy do PRODUKTÓW DO STYLINGU

HAIR MANYA, AND, LIDING STYLE

Więcej na stronie firmy KEMON

Nowa linia AND by KEMON

Minimalizm formy zawarty w estetycznym wzornictwie opakowań, oraz maksimum kreacji, możliwej do uzyskania dzięki właściwościom poszczególnych produktów – tak w skrócie opisać można nową linię stylizacyjną AND by KEMON.
AND to starannie dobrane substancje czynne, przeciwutleniacze oraz filtry UV, które zapewniają odżywienie, ochronę i regenerację włosów. Lekka, nieobciążająca konsystencja oraz delikatny zapach podkreślają ich naturalność, a zaawansowana technologia KEMON gwarantuje efekty w postaci błyszczących, miękkich i jedwabistych włosów, naturalnie utrwalonych i zmysłowych w dotyku.

Kemon Hair Manya 

Cechuje się oryginalną linią opakowań w intensywnych barwach, nietypowych kształtach. Świeże, kuszące zapachy dostarczają wyjątkowych doznań. Każdy produkt jest wynikiem idealnego połączenia nieokiełznanej pasji i rygorystycznie prowadzonych badań naukowych. Zapewnia nieograniczone możliwości stylizacji. Hair Manya uwidacznia najskrytsze pragnienia o życiu i wizerunku: nęcące zapachy, kipiące życiem kolory, przyciągające oko wzornictwo. Serię charakteryzują trzy wyjątkowe cechy:
>> Wnikanie we włosy i poprawa ich struktury
>> Aktywizacja termiczna – zaczynają działać pod wpływem ciepła, co pozwala uniknąć używania produktu w nadmiarze
>> Harmonijne działanie składników aktywnych produktów wszystkich razem i każdego z osobna

Końcowy etap to PRODUKTY DO WYKAŃCZANIA FRYZURY

AND BY KEMON

Więcej na stronie firmy KEMON

AND to starannie dobrane substancje czynne, przeciwutleniacze oraz filtry UV, które zapewniają odżywienie, ochronę i regenerację włosów. Lekka, nieobciążająca konsystencja oraz delikatny zapach podkreślają ich naturalność, a zaawansowana technologia KEMON gwarantuje efekty w postaci błyszczących, miękkich i jedwabistych włosów, naturalnie utrwalonych i zmysłowych w dotyku.

Profesjonalnego charaktery kosmetykom AND nadają minimalistyczne opakowania oraz przejrzysta i uporządkowana grafika. Dla ułatwienia natychmiastowego odróżnienia produktów każdemu z nich przypisano kod liczbowy składający się z dwóch cyfr – pierwsza z nich, większa, wskazuje na stopień utrwalenia, druga z kolei, mniejsza, stopień połysku.

Linię AND tworzą: fluid nadający objętość Body Fluid, spray wygładzający Liss Spray, żel modelujący Curl Gel, krem wzmacniający Tonic Cream, żel mocno utrwalający Fix Gel, ultrautrwalający żel w sprayu Fix Spray, pianka do modelowania Vol Foam oraz lakier mocno utrwalający Vamp Spray