FASCYNUJĄCY VINTAGE - COLOR- STYLING

 

MODA FRYZJERSKA PEWNA PRZECIWIEŃSTW

Moda żyje kontrastami i wzywa do łamania kanonów. W modzie jest mieszanina kiczu i elegancji. W sposób niekonwencjonalny i podatny na eksperymenty, stary stapia się z nowym. Najmodniejsza gra kolorów we włosach uszlachetniona ekstrawaganckim stylingiem, kontrastują zgodnie z modą z odjazdowym strojem - przetartymi ze starości dżinsami. Vintage to więcej niż moda, to usposobienie, styl bycia. Vintage podkreśla indywidualność i osobowość , dążenie do nadzwyczajności.

Fryzura jest tym elementem, który uszlachetnia całość. 

W dziedzinach : farbowanie, koloryzacja płukanką i styling Kadus oferuje każdemu styliście, czującemu puls Vintagej idealną możliwość artystycznego i fachowego tworzenia nieskończenie różnych kreacji. 

Pierwszorzędna rolę odgrywają tutaj nowe kolory SELECTA PREMIUM i FERVIDOL BRILLIANT wraz z nowymi technikami farbowania i pasemkowania. X-CHROME - tak się nazywa nowe serum nabłyszczające z serii SLALOM - nada fryzurze wykończenie będące ukoronowaniem modnego stylu VINTAGE.

SKROMNA ELEGANCJA

Gra kolorów stanowi o żywości stylu Vintage. Nowe kolory pełnej blasku farby Selecta Premium interesująco ze sobą kontrastują. Gra kolorów lśniącego miedzianym połyskiem pastelowego blondu   ( 10/4 pastelowy miedziany blond ) z odcieniem fioletowym ( 4/66 lśniąca oberżyna ) wykorzystana w subtelnych pasemkach robi nadzwyczaj szlachetne wrażenie.

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia techniki Vintage-Color-Styling przy zastosowaniu odcieni farb Selecta Premium

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

PEŁNA CHARAKTERU GRA BLASKÓW

Wyrafinowane techniki koloryzacji płukankami tonującymi to coś "ekstra"  - w nowoczesnej stylizacji.

Dwa nowe kolory intensywnej płukanki Fervidol Brilliant  idealnie nadają się do kreatywnego w ramach modnego stylu Vintage. Spotykają się dwa mocne charaktery, głęboki czerwony brąz   ( 4/57 drewno tekowe ) i odcień miedziano-złoty ( 8/43 jasny miedziano-złoty), dwa kolory użyte w wyrazisty, demonstracyjny sposób, tworzą bogatą grę kolorów.

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia techniki Vintage-Color-Styling przy zastosowaniu odcieni płukanki Fervidol Brilliant

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

MIENIĄCY PEŁEN BLASKU FINISZ

Mieniący, połyskujący się finisz z serii SLALOM. Nowe serum nabłyszczające o potencjale godnym już produktu klasycznego. 

X-CHROM z serii SLALOM uszlachetnia modne pełne wyrazu stylizacje mieniącym się blaskiem. Włosy otrzymują jedwabiste wykończenie, stają się sprężyste i elastyczne i zyskują niezrównany połysk aż po końce.

Tylko kilka kropel rozpylonych na powierzchnię wytartych ręcznikiem lub suchych niesfornych włosów, wystarczy aby je uspokoić. Tylko kilka następnych kropel stworzy efekt puszystości. Tym sposobem efekt VINTAGE znajdzie się pod kontrolą, perfekcyjnie zdefiniowany i wyśmienicie uszlachetniony.

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia techniki Vintage-Color-Styling przy zastosowaniu serum X-CHROME

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus

Zdjęcia: Kadus